Elektronik & Haberleşme Mühendisliği Bölümü Personel

Öğretim Üyeleri

İletişim Bilgisi
Tülay Yıldırım
Prof. Dr.
Ofis: B-202
Ofis Saatleri:
E-posta: tulay@yildiz.edu.tr
http://www.yildiz.edu.tr/~tulay
Herman Sedef
Prof. Dr.
Ofis: B211
Ofis Saatleri:
E-posta: sedef@yildiz.edu.tr
www.yildiz.edu.tr/~sedef
Herman Sedef
Prof. Dr.
Ofis: B101
Ofis Saatleri:
E-posta: sedef@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/sedef
Ahmet Kızılay
Prof. Dr.
Ofis: B207
Ofis Saatleri:
E-posta: akizilay@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/akizilay
Burcu Erkmen
Prof. Dr.
Ofis: B008
Ofis Saatleri:
E-posta: bkapan@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/bkapan
Nurhan Türker Tokan
Prof. Dr.
Ofis: B011
Ofis Saatleri:
E-posta: nturker@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/nturker
Mehmet Serdar Ufuk TÜRELİ
Prof. Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: utureli@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/utureli
Ahmet Serdar Türk
Prof. Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: asturk@yildiz.edu.tr
A. Burak Polat
Prof. Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: abpolat@yildiz.edu.tr
Fikret Tokan
Prof. Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: ftokan@yildiz.edu.tr
Umut Engin Ayten
Doç. Dr.
Ofis: B208
Ofis Saatleri:
E-posta: ayten@yildiz.edu.tr
http://www.yildiz.edu.tr/~ayten/
Nihan Kahraman
Doç. Dr.
Ofis: B204
Ofis Saatleri:
E-posta: nicoskun@yildiz.edu.tr
www.yildiz.edu.tr/~nicoskun
Revna ACAR VURAL
Doç. Dr.
Ofis: BB09
Ofis Saatleri:
E-posta: racar@yildiz.edu.tr
https://avesis.yildiz.edu.tr/racar
Ahmet Serbes
Doç. Dr.
Ofis: B004
Ofis Saatleri:
E-posta: aserbes@yildiz.edu.tr, ahmet.serbes@gmail.com
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/aserbes
Hacı İlhan
Doç. Dr.
Ofis: BO03
Ofis Saatleri:
E-posta: ilhanh@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/ilhanh
Hamid Torpi
Doç. Dr.
Ofis: B106
Ofis Saatleri:
E-posta: torpi@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/torpi
Tansal Güçlüoğlu
Doç. Dr.
Ofis: B002
Ofis Saatleri: Pazartesi: 14:00-15:00, Salı :11:00-12:00
E-posta: tansal@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/tansal
Bülent Bolat
Doç. Dr.
Ofis: B109
Ofis Saatleri: Salı günleri hariç her gün
E-posta: bbolat@yildiz.edu.tr
yildiz.edu.tr/~bbolat
Serkan Kurt
Doç. Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: skurt@yildiz.edu.tr
www.yarbis.yildiz.edu.tr/skurt
Nergis TURAL POLAT
Doç. Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: nergis@yildiz.edu.tr
N. Özlem Ünverdi
Dr. Öğr. Üyesi
Ofis: B108
Ofis Saatleri:
E-posta: unverdi@yildiz.edu.tr
http://www.yarbis.yildiz.edu.tr/ounverdi
Tuncay UZUN
Dr. Öğr. Üyesi
Ofis: B209
Ofis Saatleri:
E-posta: uzun@yildiz.edu.tr
www.yildiz.edu.tr/~uzun ; www.tuncayuzun.com
Ali Görçin
Dr. Öğr. Üyesi
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: ali.gorcin@gmail.com
Zehra Gülru Çam Taşkıran
Dr. Öğr. Üyesi
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: zgcam@yildiz.edu.tr
Ramazan DAŞBAŞI
Öğretim Görevlisi, Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: rdasbasi@yildiz.edu.tr
https://avesis.yildiz.edu.tr/rdasbasi/

Araştırma Görevlileri

İletişim Bilgisi
Sibel Çimen
Arş. Gör.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: sblcmn@yildiz.edu.tr
Murat Serttaş
Arş. Gör.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: mserttas@yildiz.edu.tr
Özden Niyaz
Arş. Gör.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: oniyaz@yildiz.edu.tr
Hatice Vildan Düdükçü
Arş. Gör.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: vdudukcu@yildiz.edu.tr
Yasin Yıldırım
Arş. Gör.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: ysnyldrm@yildiz.edu.tr
Alper Çalışkan
Arş. Gör., Dr.
Ofis:
Ofis Saatleri:
E-posta: acaliskan@yildiz.edu.tr

İdari Personel

İletişim Bilgisi
Şenay ÇIPLAK
Ofis: Bölüm Sekreterliği - B104
Ofis Saatleri: 08:30 - 16:30
E-posta: senayc@yildiz.edu.tr
http://www.ehm.yildiz.edu.tr/